Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Pomagamy ze Szlachetną Paczką

Pralka, artykuły chemiczne i spożywcze oraz wiele innych niezbędnych w codziennym życiu rzeczy  znalazło się w paczce przygotowanej przez pracowników Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim w ramach tegorocznej akcji „Szlachetna Paczka”. Trafią one do mieszkanki naszego miasta samotnie wychowującej czwórkę dzieci w wieku 5-12 lat. Mamy nadzieję, że będzie to dla tej rodziny początek nowego, lepszego życia.


szlachetna paczka 2019


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij