Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zajrzyj do Tomaszowa z ŁKA. Tomaszowskie atrakcje taniej z biletem ŁKA

Majówka to najlepszy moment na rozpoczęcie sezonu turystycznego. Już kolejny rok z rzędu Tomaszów Mazowiecki razem z Łódzką Koleją Aglomeracyjną przygotował specjalne oferty, z których będzie można korzystać aż do końca października.  Taniej będzie można m.in. zwiedzić Groty Nagórzyckie, Skansen Rzeki Pilicy oraz pojeździć na gokartach w Arenie Lodowej. 

 

Celem akcji „Zajrzyj w Łódzkie z ŁKA” jest zachęcenie pasażerów do podróży po całym regionie, a także promocja atrakcji turystycznych. Z roku na rok - dzięki kolejnym instytucjom, które dołączają do współpracy - oferta jest coraz bardziej atrakcyjna. 

-Zapraszamy do poznawania uroczych zakątków województwa łódzkiego, regionu położonego w samym sercu Polski, w dorzeczu rzek Warty i Pilicy. O jego atrakcyjności świadczy bogate dziedzictwo kulturowe, nieskażone, idealne do aktywnego wypoczynku środowisko naturalne oraz liczne zabytki. ŁKA posiada wyłącznie nowoczesny tabor, który gwarantuje bezpieczne i komfortowe podróże. Liczne udogodnienia, w tym dla rodzin z dziećmi, krótkie czasy przejazdu  oraz atrakcyjna oferta biletowa  i wielokanałowy system sprzedaży biletów to nasze atuty, dzięki którym podróżowanie staje się przyjemnością. Do większości atrakcji turystycznych w regionie, dojazd ŁKA zajmuje maksymalnie godzinę - zachęcają organizatorzy akcji. 

Zniżki na bilety wstępu do atrakcji w całym województwie łódzkim obowiązują przy posiadaniu ważnego w danym dniu jednorazowego biletu ŁKA lub "Wspólnego Biletu Samorządowego". 

Co taniej zwiedzisz w Tomaszowie?

Przede wszystkim posiadacze ważnego w danym dniu jednorazowego biletu ŁKA w relacji z/do Tomaszowa Mazowieckiego mogą podróżować komunikacją miejską w Tomaszowie Mazowieckim bezpłatnie. Dodatkowo można otrzymać zniżki w najciekawszych tomaszowskich atrakcjach. 

ARENA LODOWA 

Tomaszowskie Centrum Sportu przygotowało zniżki na pełną ofertę Areny Lodowej dla klientów posiadających ważne w danym dniu bilety kolejowe ŁKA na przejazd w relacji do Tomaszowa Mazowieckiego. Pasażerowie mogą zakupić bilety m.in. na letnie ślizgawki wg oferty realizowanej dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego na podstawie „Karty Tomaszowianina”. Od niedawna w Arenie działa tor kartingowy, a pasażerowie ŁKA mogą skorzystać ze zniżki na ofertę gokartów w wysokości 5 zł od ceny ogólnopolskiej obowiązującej w dniu zakupu. Warunkiem przyznania zniżki jest przedstawienie ważnego biletu ŁKA na przejazd w relacji do Tomaszowa Mazowieckiego.

 

SKANSEN RZEKI PILICY I PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA „GROTY NAGÓRZYCKIE”

Miejskie Centrum Kultury  wprowadziło zniżki na bilety wstępu do Skansenu Rzeki Pilicy i Podziemnej Trasy Turystycznej „Groty Nagórzyckie” dla pasażerów ŁKA na podstawie biletu na przejazd w relacji do Tomaszowa Mazowieckiego*. Cena biletu normalnego została obniżona do ceny biletu ulgowego.

Ze zniżek można skorzystać na podstawie ważnego w danym dniu jednorazowego biletu ŁKA lub "Wspólnego Biletu Samorządowego— nowa karta".

Oferta obowiązuje do 31 października 2024 r. 

Zachęcamy do odwiedzenia Tomaszowa z biletem ŁKA!


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij