Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konkurs na najpiękniejsze oświetlenie świąteczne

Do końca 2017 roku można wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze oświetlenie świąteczne. Zgłoszenia można dokonać w trzech kategoriach: balkon w zabudowie wielorodzinnej, nieruchomość jednorodzinna i obiekty firmowe. Do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości 1.000 zł.

FOTO

Konkurs ogłosił prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Mogą wziąć w nim udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy miasta Tomaszów Mazowiecki oraz firmy zlokalizowane na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, którzy udekorują - oświetlą balkon w zabudowie wielorodzinnej, nieruchomość jednorodzinną lub budynki firmowe ozdobami świątecznymi.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie od jednej do trzech fotografii oświetlonego balkonu w zabudowie wielorodzinnej, nieruchomości jednorodzinnej lub budynków firmowych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej. Na podstawie zgłoszeń, komisja konkursowa odwiedzi i oceni wskazane lokalizacje.

Zgłoszenia wraz z fotografiami (w wersji elektronicznej), należy złożyć w Wydziale Kultury, Sportu i Promocji do 31 grudnia 2017 roku, w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Najpiękniejsze oświetlenie świąteczne – kategoria …..”.

Komisja konkursowa ogłosi zwycięzców podczas koncertu noworocznego organizowanego w Tomaszowie Mazowieckim. Wyniki zostaną również opublikowane na stronie internetowej miasta www.tomaszow-maz.pl. Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 1.000 zł.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij