Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zwycięzcy turnieju tenisa stołowego „Secik”

Kornel Kut zwycięzcą tegorocznego turnieju tenisa stołowego „Secik” organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury.Turniej rozegrany został w sobotę, 6 kwietnia w MCK Za Pilicą. W kategorii klas 4-6 zwycięzcami zostali:

I miejsce – Kornel Kut
II miejsce – Norbert Wiskowski
III miejsce – Kacper Gawęda

W kategorii klas 7-8 na podium zaś stanęli:

I miejsce – Kornel Kut
II miejsce – Szymon Nabiałek
III miejsce – Maciej Miniak

W wydarzeniu uczestniczyli chłopcy i dziewczyny, a mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym” w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 i 7-8. Uczestnikom podczas gry towarzyszyły sportowe emocje oraz dobra zabawa. Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i sportową walkę.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij