Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-09-20

Rajd Rowerowy z Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury

17 września Dzielnicowy Ośrodek Kultury - filia MCK - był organizatorem rajdu rowerowego, organizowanego po hasłem "Na zdrowie nigdy nie jest za późno". Trasa wiodła sprzed siedziby DOK-u, w kierunku Skansenu Rzeki Pilicy, Grot Nagórzyckich i z powrotem do DOK-u.

DOK


Uczestnicy zwiedzili obiekty Skansenu oraz obejrzeli otwartą tego dnia wystawę prezentującą losy żołnierzy Polskiego Podziemia w czasie II wojny światowej. Następnie odwiedzili Groty Nagórzyckie, a stamtąd wrócili do ośrodka, by zakończyć rajd wspólnym pieczeniem kiełbasek i odpoczynkiem przy ognisku.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij