Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Znamy zwycięzców rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym – sezon 2023/2024

Zbigniew Goździk, Dariusz Będzyński oraz Paweł Burchard stanęli na podium rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym w sezonie 2023/2024. Ich podsumowanie odbyło się 18 marca w MCK Za Pilicą. Organizatorem zawodów było Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.Spotkania odbywały się w MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej począwszy od listopada 2023 r. Grand Prix składało się z dwunastu turniejów, w których rywalizowało 25 zawodników. Nie brakowało zaciętych pojedynków i towarzyszących im emocji. Pierwsze miejsce zajął Zbigniew Goździk, drugie Dariusz Będzyński. Na trzecim stopniu podium uplasował się Paweł Burchard. Kolejne miejsca zajęli: Marian Pachciarek, Konrad Cichosz, Michał Pietrzyk, Konrad Kubacki, Sławomir Odrowski.Puchary dla ośmiu najlepszych zawodników Grand Prix ufundowało Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i sportową walkę.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij