Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-04

Zmiana miejsca koncertu trio jazzowego - Straszni Panowie Trzej

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, w czwartek o godz. 19 odbędzie się koncert trio jazzowego - Straszni Panowie Trzej. Zmianie uległo miejsce występu. Koncert odbędzie się w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Browarnej 7.

Trio jazzowe wystąpi w składzie: Janusz Szrom śpiew; Andrzej Jagodziński fortepian; Andrzej Łukasik kontrabas.

W programie - niezapomniane i niezwykle lubiane Piosenki z Kabaretu Starszych Panów w jazzowych aranżach. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerami telefonów: 44 724 42 93 oraz 44 724 53 23.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij