Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy na „Karnawałową ślizgawkę”

16 stycznia o godzinie 18 czeka na nas wyjątkowa ślizgawka - karnawałowe szaleństwo zawita do Areny Lodowej.

Takiej oryginalnej zabawy nie mają nawet w Rio de Janeiro. Ślizgawka Karnawałowa dostarczy uczestnikom mnóstwa atrakcji; organizatorzy przygotowali dla nich konkursy z nagrodami, liczą także na błysk i szaleństwo w zakresie prezentowanych na ślizgawce kreacji. O oprawę muzyczną zadba niezawodne Federalne Biuro Imprez. Zapraszamy na 1,5 godzinną zabawę!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij