Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zajęcia „Fun Kids” w MCK

Miejskie Centrum Kultury w nowym roku zaprasza młodszych odbiorców (6-10 lat) na wiosenny Fun Kids pt. „Jajko czy kura?”. Zajęcia odbędą się w sobotę, 9 marca w godz. 10-12 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.W programie planowanych jest mnóstwo tematycznych atrakcji. Tego dnia uczestnicy wydarzenia wezmą udział w zajęciach animacyjnych i plastycznych, a także ciekawej grze terenowej prowadzonej przez instruktorów MCK. Liczba miejsc ograniczona. Cena 25 zł.

Zapisy przez https://www.strefazajec.pl/course/view/id/56870 lub w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro).


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij