Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Z Ignacym w „czternastce”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orła Białego w Tomaszowie Mazowieckim, wzorem lat ubiegłych biorą udział w VII edycji programu edukacyjnego „Być jak Ignacy”.Program ten, którego organizatorem jest PGNiG, jest doskonałą okazją do poszerzania wiedzy, ale i też dobrej zabawy. Koło naukowe tworzą uczniowie klas ósmych. Uczestnicy przyjęli nazwę „Czternastkowe Małpiszonki”. Uczniowie poznali tajniki kryptologii, szyfrowania i zastosowania matematyki w codziennym życiu. To kolejny fantastyczny rok w świecie nauki.

Na zdjęciu uczestniczki koła naukowego, powstałego w ramach projektu „Być jak Ignacy” podczas pracy nad kolejnym zadaniem.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij