Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

XVII Tomaszowskie Teatralia - zmiana spektaklu

Zaplanowany na 16 marca o godz. 15 w ramach tegorocznych Tomaszowskich Teatraliów spektakl dla dzieci pt. „W butach. Kot w butach” z przyczyn niezależnych od organizatora nie będzie mógł być wystawiony. W zamian Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Teatrem Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc zapraszają na familijne przedstawienie „Pchła Szachrajka”. Termin i godzina spektaklu pozostają bez zmian.

„Chcecie bajki? Oto bajka: Była sobie Pchła Szachrajka…” – tak zaczyna się znana wierszowana opowieść autorstwa Jana Brzechwy o barwnych przygodach niesfornego i przebiegłego owada, którą na sceniczne przedstawienie zaadaptował kielecki Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”. Premiera spektaklu miała miejsce 10 lutego br., a już 16 marca będzie można go zobaczyć w Tomaszowie Mazowieckim w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w ramach Tomaszowskich Teatraliów.

Dodatkowymi atutami spektaklu – poza mistrzowsko napisanym przez Brzechwę tekstem – jest barwna scenografia i lalki zaprojektowane przez Michalinę Pawlak, wpadające w ucho piosenki z muzyką Macieja Zakrzewskiego oraz multimedialne prezentacje przygotowane przez Przemysława Żmiejkę.

Bilety zakupione na spektakl „W butach. Kot w butach” zachowują ważność i upoważniają do wejścia na przedstawienie „Pchła Szachrajka”.

W przypadku rezygnacji, bilety zakupione w sekretariacie MCK można zwrócić stacjonarnie po okazaniu dowodu zakupu (paragonu). Jeżeli ktoś kupił bilet online, a chce go zwrócić, powinien skontaktować się z portalem Biletyna.pl.

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia i zachęcają do udziału wydarzeniu.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij