Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wszystko o Lemie

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim przygotowała dla wszystkich miłośników twórczości Stanisława Lema prelekcję Wojciecha Orlińskiego pt. „Lem. Życie nie z tej ziemi”, która odbędzie się 6 września 2021 r. (poniedziałek) o godz. 16.30 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie uroczysty wernisaż wystawy ilustracji Daniela Mroza do książek Stanisława Lema „Od Trurla do Klapaucjusza”.

Imprezy w MBP rozpoczynają cykl wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych odbywających się w ramach projektu „goLEM 2021” dofinansowanego z dotacji Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij