Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wiemy, kto wystąpi podczas „Dni Tomaszowa” 2024. Kulturalne lato i jesień będą pełne koncertowych atrakcji!

Znamy już wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznych Dniach Tomaszowa w czerwcu. Set listę wykonawców na kulturalne lato i jesień na dzisiejszej konferencji w Arenie ujawnił prezydent Marcin Witko. Festiwalowe dni wypełnią koncerty, których gwiazdami będą: Playboys, Mesajah, Komodo, Redlin, O.S.T.R., Marcin Czerwiński i gwiazda niedzielnego koncertu – Michał Szpak.- Nie wszystkie gwiazdy, nie wszyscy artyści, nie wszystkie zespoły, które mieszkańcy sugerowali w wiadomościach, za pośrednictwem mediów społecznościowych, znalazły wolne terminy, żeby do Tomaszowa wpaść na jeden dzień. Mam jednak nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni i przy tych artystach, którzy pojawią się na Dniach Tomaszowa i nie tylko, bo również na Nocna Jazda Moto Show Arena, w której organizację kolejny raz się włączamy, na 8. edycji Love Polish Jazz Festiwal oraz na październikowym koncercie w Arenie, bardzo dobrze się bawić – powiedział prezydent Marcin Witko.

W sierpniu czeka nas Nocna Jazda Moto Show Arena wypełniona motoryzacyjnymi atrakcjami i niespodziankami. Gwiazdą wydarzenia będzie Tymek.

Wrzesień to kolejna, już 8. edycja Love Polish Jazz Festival, którą wypełnią gwiazdy muzyki jazzowej. W Tomaszowie wystąpią: Urszula Dudziak Quintet, Mietek Szcześniak and Krzysztof Herdzin Trio, Lora Szafran z Zespołem, Bester Quartet, EABIS, Piotr Schmidt Quartet and Mino Celu.

W październiku czeka na nas jeszcze jedno wydarzenie - w Arenie wystąpi Thomas Anders from Modern Talking and Band.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Mamy nadzieję, że wpadniecie na gorące, kulturalne lato i jesień do Tomaszowa! Bądźcie z nami!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij