Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Tydzień latino” w MCK-u

Jeśli śpiewać każdy może, to tańczyć też! Miejskie Centrum Kultury oraz Dance Fit Center zapraszają na „Tydzień latino” i nowe zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Oferta dostępna już od 4 marca.

„Tydzień latino” to bezpłatne, pokazowe zajęcia taneczne w latynoskich klimatach. Odbędą się w dwóch terminach:

4 marca 2024 r. w godz. 16-18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz (ul. Niebrowska 50);

6 marca 2024 r. w godz. 17.30-19.30 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą (ul. Gminna 37/39).



„MIX Latino” to nowa oferta zajęć tanecznych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tańcem, jak i bardziej zaawansowanych. Będzie to mieszanka stylów tanecznych takich jak: salsa, bachata, merengue i cha-cha. Zajęcia poprowadzą instruktorzy szkoły tańca DFC i odbywać się będą cyklicznie:

w poniedziałki, godz. 16-18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz (ul. Niebrowska 50);

w środy, godz. 17.30-19.30 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą (ul. Gminna 37/39).

Zapisy MCK Tkacz: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/56680

Zapisy MCK Za Pilicą: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/56682

lub w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro).

Pełna oferta zajęć prowadzonych przez Dance Fit Centre dostępna pod linkiem: https://www.facebook.com/ritmolatinotm.

DFC Latino to szkoła, która oferuje zajęcia taneczne w różnych stylach pochodzących z Ameryki Łacińskiej takich jak: salsa, bachata, merengue i cha-cha. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy z pasją przekazują wiedzę zarówno początkującym, jak i zaawansowanym tancerzom. Organizuje również imprezy taneczne, pokazy, warsztaty. Głównymi wydarzeniami w roku są spływy kajakowe o różnej tematyce oraz festiwal taneczny „Caribbean Festival”.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij