Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Trwa sprzedaż biletów na koncerty Thomasa Andersa i LPJF

Trwa sprzedaż biletów na wrześniowe i październikowe wydarzenia.

5 października o godzinie 18 w Arenie wystąpi Thomas Anders. Thomas Anders to niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny, znany przede wszystkim jako członek duetu Modern Talking. Rozpoczął swoją solową działalność po rozpadzie grupy w 1987 roku i koncertuje do dziś na całym świecie. Jesienią usłyszymy jego najpopularniejsze solowe kawałki i największe hity Modern Talking.Bilety można już zakupić poprzez serwis Biletyna: https://bilety.io/UgplF

Z kolei od 20 do 22 września 2024 roku w Arenie odbędzie się 8. Edycja Love Polish Jazz Festival. Wśród tegorocznych wykonawców znajda się: Jarosław Bester Quartet, Mietek Szcześniak and Krzysztof Herdzin Trio, EABS, Nahorny Trio, Piotr Schmidt Sekstet feat. Mino Cinelu oraz Urszula Dudziak.

Sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem strony www.biletyna.pl lub w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Maz.

Love Polish Jazz Festival to wyjątkowy w skali kraju festiwal jazzowych gwiazd i największa impreza muzyczna Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Markę wydarzenia budowały w poprzednich latach koncerty takich muzyków jak m.in.: Leszek Możdżer, Nigel Kennedy, Stanisław Soyka, Jan Ptaszyn Wróblewski, Richard Bona, Gary Guthman, Lora Szafran, Ewa Bem, Dorota i Henryk Miśkiewiczowie, Adam Bałdych. Wiele z projektów, które można usłyszeć na LPJF, to wykonania premierowe, powstałe na tomaszowski festiwal. Nie inaczej będzie i w tym roku.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij