Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-04

Ruszyły kolejne konkursy wojewódzkie

Logo konkursuZarząd Województwa Łódzkiego ogłosił otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych i podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na rok 2016. Oferty należy składać do 19 stycznia 2016 r.


Ogłoszone konkursy dotyczą następujących obszarów:

 

  1. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w 2016 r.

  2. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób – polityka prorodzinna w 2016 r.

  3. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w 2016 r. Działania z zakresu przeciwdziałania przemocy.

  4. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2016 r. Działania z zakresu przeciwdziałania narkomanii

  5. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2016 r. Działania z zakresu przeciwdziałania HIV/AIDS.

  6. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2016 r. Działania z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi.

  7. Wsparcie  realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2016 r.

  8. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej w 2016 r.

  9. Wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w 2016 r.


Więcej informacji


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij