Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Kolejna edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie pod nazwą Policyjna Akademia Bezpieczeństwa odbyła się 26 października 2016 r. w gościnnych murach Zespołu Szkół nr 8 przy ul. Gminnej w Tomaszowie Mazowieckim. Zgłoszenia do konkursu nadesłało 21 szkół z powiatu tomaszowskiego.     

 Laureaci konkursu  

Podczas zmagań konkursowych uczniowie klas II ze szkół podstawowych musieli wykazać się zarówno wiedzą dotyczącą szeroko pojętego bezpieczeństwa, jak również sprawnością fizyczną przy pokonywaniu toru przeszkód.

 

W ogólnej klasyfikacji czołowe miejsca zajęły:

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Maz.- I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 6 w Tomaszowie Maz. – II miejsce

Szkoła Podstawowa nr 13 w Tomaszowie Maz.- III miejsce

 

 

W przerwie między testem z wiedzy a ogłoszeniem wyników przedstawicielki KRUS Anna Gawarzyńska i Magdalena Olech zapoznały uczestników konkursu z zasadami bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym wyświetlając film edukacyjny „Rodzina Porażków”.

 

Dzieci, które zapamiętały najwięcej zasad omówionych w wyświetlonym filmie, otrzymały upominki od KRUSu.

 

Nagrody dla uczestników tegorocznej edycji Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie ufundowali:

 

- Europejskie Centrum Odszkodowań z Legnicy;

- Gmina – Miasto Tomaszów Mazowiecki

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piłki, gry edukacyjne i drobne upominki oraz elementy odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe, Gminę- Miasto Tomaszów Mazowiecki, Urząd Gminy w Czerniewicach, Urząd Gminy w Lubochni, Urząd Gminy w Rokicinach oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Tryb.

 

Turniej został zorganizowany wspólnie przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Tomaszowie MazowieckimTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij