Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Plenerowe warsztaty fotograficzne

Plenerowe warsztaty z Anną Choderą to propozycja Miejskiego Centrum Kultury dla wszystkich osób zainteresowanych dziedziną fotografii. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca, w godzinach 17-19 w MCK Browarna, przy ul. Browarnej 7. Fotografka zdradzi uczestnikom sekrety robienia wyjątkowych zdjęć spacerując w terenie.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez www.strefazajec.pl lub w sekretariacie MCK, przy pl. Kościuszki 18.

Anna Chodera – specjalistka w dziedzinie fotografii. Na co dzień prowadzi swoje studio w Tomaszowie Mazowieckim. Jej fotograficzne oko przykuwa piękno prostych rzeczy i detali, co przekłada na estetykę wykonywanych przez siebie zdjęć.

Warsztaty skierowane są zarówno do osób rozpoczynających swoją foto-drogę, ale i tych, którzy mają umiejętności fotograficzne.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij