Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piłkarze Lechii rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

Po ponad trzech tygodniach przerwy od boiskowej rywalizacji piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki oficjalnie zakończyli urlopy i spotkali się na pierwszych zajęciach treningowych. Zielono-czerwoni tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej I grupy III ligi. Przed nimi cztery tygodnie ciężkiej pracy nad budowaniem formy.

Piłkarze w klubie pojawili się po godzinie 14:00. Najpierw odbyli rozmowę z trenerem Mateuszem Milczarkiem, podczas której szkoleniowiec nakreślił plan pracy na najbliższe tygodnie. Około godziny 15:00 wszyscy udali się na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Zajęcia trwały półtorej godziny i miały głównie charakter rozruchowy i wprowadzający. Brało w nich udział 18 zawodników. Większość z nich to gracze, którzy występowali w klubie w rundzie wiosennej oraz kilku młodych piłkarzy, którzy w najbliższym czasie będą testowani. Oprócz nich na pełnych obrotach trenowali rekonwalescenci: Kamil Cyran i Kacper Przedbora. Na treningu stawił się wracający z wypożyczenia do Szczerbca Wolbórz Jakub Sidwa.

Na pierwszych zajęciach zabrakło m.in. Kamila Szymczaka, który razem z asystentem trenera Kacprem Giełzakiem przebywają na obozie przygotowawczym z podopiecznymi Akademii Piłkarskiej. Sprawy osobiste zatrzymały: Jakuba Chojeckiego, Jakuba Gogola oraz Artura Dunajskiego. Wszyscy powinni dołączyć do zespołu w najbliższych dniach.

Pierwszy tydzień przygotowań zakończy gra wewnętrzna, która odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę. Natomiast pierwszy mecz kontrolny lechiści rozegrają w środę 10 lipca z czwartoligowym AKS SMS Łódź.

Plan meczów sparingowych:

10 lipca (środa) – Lechia – AKS SMS Łódź
13 lipca (sobota) – Lechia – Polonia Warszawa
20 lipca (sobota) – Lechia – Start Starachowice
24 lipca (środa) – Lechia – Raków II Częstochowa
27 lipca (sobota) – Lechia – Widzew II Łódź

Miejsce oraz godzina rozpoczęcia spotkań jest w trakcie ustalania.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij