Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

MCK zaprasza na spektakl

Humorystyczne dialogi, nieprzewidziane zwroty akcji oraz liryczne i wesołe piosenki - to wszystko znajdziecie w spektaklu „Kluczyk”, który przygotowała dla Was grupa teatralna „Zawsze Młodzi”, działająca w Miejskim Centrum Kultury pod kierunkiem Katarzyny Sołtan-Baranowskiej.Wspomniana sztuka to żartobliwie-sentymentalna komedia o dwóch pensjonariuszach domu opieki, którzy pewnego wieczoru postanawiają wyrwać się „na wolność” i beztrosko się zabawić. Co z tego wyniknie? Będziecie się mogli przekonać już niebawem i to dwukrotnie, czyli:

14.06., o godz. 18 w MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39
oraz
18. 06., o godz. 18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Wystąpią:

Poeta - Lech Kozdrój
Kazio - Kazimierz Matecki
Waluś - Marek Wasiak
Siostra Stefa - Janina Kalinowska
Dyrektorka - Irena Jęczmień
Pan Robert - Grzegorz Wągrodzki
Gwiazda wieczoru - Marta Młynarczyk
Kelnerka - Elżbieta Kieszek

Rezerwujcie sobie czas w wybranym terminie i... do zobaczenia. Wstęp wolny.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij