Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konkurs na tradycyjną babę wielkanocną

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego do udziału w konkursie kulinarnym, poświęconym zbliżającym się świętom wielkanocnym.

Zadaniem uczestników jest wykonanie tradycyjnej „Baby wielkanocnej”. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 kwietnia do godziny 16.00. Prace konkursowe należy przesłać w formie plików PDF/JPG przez formularz zamieszczony na stronie: www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-baba-wielkanocnaInne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij