Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-06-07

Kolejne zwiększenie limitu pasażerów w autobusach MZK

Od niedzieli 6 czerwca 2021 r.  pojazdami komunikacji miejskiej będzie mogło podróżować więcej osób.  Złagodzone zostają ponownie rządowe obostrzenia dotyczące limitów pasażerów w środkach komunikacji publicznej.

autobus z kierowcą w tle niebo i droga z barierkami
W pojeździe komunikacji miejskiej będzie mogło podróżować 67 osób czyli 75 % wszystkich miejsc siedzących i stojących (określonych w dokumentacji technicznej autobusu) – przy założeniu, że co najmniej 25 % miejsc siedzących musi pozostać niezajęta. .

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie nosa i ust podczas podróży komunikacją miejską.

Informacja o tym, ile osób może jednocześnie przemieszczać się autobusem komunikacji miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim zostanie umieszczona na drzwiach wejściowych do autobusów.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij