Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kolejne ulice zostaną utwardzone

W tym roku miasto wyda około 2 mln zł na utwardzenie ulic płytami YOMB. Do połowy sierpnia potrwają prace na ul. Barbary, Andrzeja oraz Tuwima. Jeszcze w tym roku utwardzone zostaną ulice: Gabrysiewicza, Smolna, Północna oraz Siedmiodomki. W budżecie miasta są też zabezpieczone środki na budowę chodnika wzdłuż ul. Jałowcowej oraz Cmentarnej (od ul. Smutnej do Warszawskiej). Niebawem zakończy się weryfikacja kolejnych ulic, które zostaną utwardzone.

FOTO

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij