Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Historie dalekie i bliskie. Kolejne spotkanie w DOK-u

Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim, Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury i Polskie Towarzystwo Historyczne Koło w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają 29 września (piątek), o godz. 13 na spotkanie w cyklu "Historie dalekie i bliskie".,Odczyt zatytułowany “Drogi do niepodległości. Etos AK 1939-1945” wygłosi prof. UJK dr hab. Jerzy Gapys. Spotkanie odbędzie się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.

FOTO

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij