Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Fontanna w tym roku nieco później – czekamy na wypłatę ubezpieczenia

Fontanna na pl. Kościuszki uległa poważnej awarii. Przewidywany koszt naprawy i wymiany awaryjnego sprzętu wstępnie oscyluje wokół pół mln zł. Zepsuła się pompa, która była regularnie serwisowana. To doprowadziło do zalania kanału technicznego i maszynowni.

Obiekt jest ubezpieczony. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta zgłosił szkodę. Za nami już wizyta rzeczoznawcy. Po wypłaceniu odszkodowania ZDiUM niezwłocznie przystąpi do naprawy i uruchomienia.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij