Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-05-08
  • Słowa kluczowe: DOK

„Bo ta co nie zginęła… 1945 r.”. Projekcja filmu w DOK-u

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają ponownie na spotkanie w cyklu „Historie dalekie i bliskie”. Tym razem będzie to spotkanie edukacyjne zorganizowane dla uczniów gimnazjum ZS nr 8, zatytułowane „Trudny rok 1945 – między okupacją „niewolą”, podczas którego zostanie zaprezentowany film „Bo ta co nie zginęła… 1945 r.”.

FOTO

Wszystkich zainteresowanych tą tematyką zapraszamy 10 maja, o godz. 13 do Dzielnicowego Ośrodka Kultury przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij