Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Arena Gookart Cup – zawody kartingowe w Arenie

To będzie historyczny moment! Już 8 czerwca 2024 r. o godzinie 11 odbędzie się Arena GOOKart CUP - pierwsze w historii GOO!Kart Tomaszów Mazowiecki zawody kartingowe!Właśnie ruszyły zapisy na to niezwykłe, motoryzacyjne wydarzenie. Arena GOOKart CUP to idealna okazja, żeby sprawdzić swoje umiejętności i w świetnej atmosferze rywalizować wśród miłośników gokartów.

Już dziś możecie rozpocząć swoją profesjonalną przygodę razem z GOO!Kart Tomaszów Mazowiecki. Dla wszystkich uczestników przewidziano pamiątkowe upominki a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni na podium.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez adres e-mail: zawody@gookart.pl do 6.06.2024r. (do godz. 24) lub do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji znajdziecie na stronach: www.gookarts.pl www.arenalodowa.pl


Zapraszamy do wzięcia udziału i kibicowania zdolnym kierowcom.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij