Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Andrzejkowa potańcówka w MCK Browarna

Zabawa przy muzyce mechanicznej, konkursy i wróżby to atrakcje przygotowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim dla tych, którzy będą chcieli wziąć udział w „Andrzejkowej potańcówce” w MCK Browarna. Mile widziane ciekawe tematyczne przebrania.Wydarzenie odbędzie się 24 listopada (piątek) w godz. 18-21 w siedzibie MCK przy ul. Browarnej 7.

Koszt udziału w zabawie to 15 zł od osoby. Bilety można kupić w MCK przy pl. Kościuszki 18 lub online przez portal biletyna.pl https://biletyna.pl/inne/Andrzejkowa-potancowka/Tomaszow-Mazowiecki.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij