Pasowanie na ucznia i przedszkolaka w SP 12

Pierwszaki ślubowały również w SP 12. 12 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim odbywało się pasowanie na uczniów klas pierwszych i przedszkolaków z oddziału przedszkolnego „Tęczowa Akademia”. Samorząd Uczniowski SP 12 przygotował dla swoich młodszych kolegów i koleżanek wesoły sprawdzian dotyczący wiedzy z różnych dziedzin życia.

Zdjęcie ze ślubowania w sp12

Nie tylko dzieci zostały przeegzaminowane. Z nie lada wyzwaniem zmierzyła się też Dyrekcja Szkoły oraz wychowawcy klas.

Po pozytywnym przejściu sprawdzianów i wspólnym tańcu rozpoczęła się część oficjalna. Dyrektor Iwona Sudak pasowała „czarodziejskim ołówkiem” każdego pierwszoklasistę i przedszkolaka. Na dowód tego każde dziecko umieściło odcisk kciuka w kronice szkolnej
Źródło: SP 12