Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych

Konsultacje dotyczą projektu dokumentu pt. „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystywaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych dla Miasta Tomaszów Mazowiecki” i odbędą się w terminie od 07.10.2021 r. do 28.10.2021 r.

Projekt Analizy kosztów i korzyści będący przedmiotem konsultacji oraz ogłoszenie w sprawie rozpoczęcia konsultacji stanowią załącznik nr 1 i 2 do Zarządzenia nr 254/2021 Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 6 października 2021 r. dostępne będą:

- w Biuletynie Informacji Społecznej Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego – www.bip.tomaszow.miasta.pl;

- na stronie internetowej Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego – www.tomaszow-maz.pl;

- na stronie internetowej Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim – www.zdum-tomaszowmaz.bip.eur.pl;

- w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, pokój nr 4, ul. Warszawska 119.

Opracowanie Analizy kosztów i korzyści ma na celu stwierdzenie czy wprowadzenie do eksploatacji autobusów zeroemisyjnych w komunikacji miejskiej będzie wiązało się z uzyskaniem korzyści społeczno-ekonomicznych. Konsultacje będą prowadzone w formie zbierania uwag i wniosków wyłącznie w formie papierowej lub elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego (załącznik nr 3 do Zarządzenia).

Wypełniony formularz konsultacyjny w okresie od 07.10. do 28.10.2021 r. (liczy się data wpływu do Zarządu) należy złożyć:

- drogą elektroniczną na adres: zdium@tomaszow-maz.pl w tytule podając „Konsultacje społeczne”;

- drogą bezpośrednią lub korespondencyjną na adres: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Warszawska 119, 97-200 Tomaszów Maz. z dopiskiem: „Konsultacje społeczne Analizy kosztów i korzyści”.

Uwagi na formularzu konsultacyjnym niepodpisane czytelnym imieniem i nazwiskiem lub przesłane w formie innej niż wymienione w niniejszym ogłoszeniu nie będą rozpatrywane. Organem odpowiedzialnym za rozpatrzenie uwag i wniosków zebranych w trakcie konsultacji jest Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij