Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wystawa obrazów Wiesława Fiszbacha

W Miejskim Centrum Kultury, filia „O.K.Tkacz”, można oglądać wystawę obrazów Wiesława Fiszbacha. Artysta pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. W tym mieście rozpoczął edukację i karierę sportową. Pierwsze doświadczenia rysunkowe i malarskie zdobywał już we wczesnym dzieciństwa, jako uczestnik zajęć w MDK, w ślad za czym przyszły nagrody w konkursach międzynarodowych UNESCO w Delhi i Londynie. 36 lat życia artysty związane jest Berlinem, gdzie ma swoją pracownię i od ponad 12 lat prowadzi Kunstwerstatt  NaKole.

Zdjęcia z wystawy Fiszabacha w O.K. Tkacz

Jest autorem szeregu wystaw indywidualnych w Berlinie, Strasburgu, Monachium i w Polsce – w Szczecinie , Łodzi, Warszawie, Olsztynie, Gdańsku, Tomaszowie Mazowieckim. Tylko w roku 2016 r. miało miejsce kilkanaście wystaw indywidualnych :Tomaszów Mazowiecki – Galeria Arkady, Galeria w Ratuszu, Kościół ewangelicki Św. Trójcy, Spała - Galeria Prezydent, Galeria Champion w COS OPO , Inowłódz - Zamek Kazimierza Wielkiego, Głowno - Galeria Bank& DM, Łódź - Galeria Na Piętrze, Olsztyn/Gietrzwałd ,Berlin - Ratusz Reinickendorf, Columbiahalle, Galeria NaKole, Gdańsk - AWF OPO.

Źródło: O.K. Tkacz


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij