Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wystawa dla miłośników fotografii i nie tylko…

Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego serdecznie zaprasza na wernisaż Macieja Kłośa, który odbędzie się 8 marca br., o godzinie 18.00. Wystawa w tomaszowskim Muzeum potrwa do 7 kwietnia i zaprezentuje m.in. Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego, Jacka Braciaka, Maksymiliana Biskupiego, Janusza Głowackiego, Pawła Królikowskiego.

wystawa, muzeum, fotografia
Maciej Kłoś, fotografik. W latach 60. pracował w telewizji, następnie w tygodniku „Perspektywy”, a po kilku latach jako fotograf w miesięczniku „Radar”. Od 1974 był fotoreporterem w Centralnej Agencji Fotograficznej, a następnie współpracował z Deutsche Presse-Agentur i agencją Politikens w Kopenhadze. Interesuje go człowiek i natura. Współpracuje z Polską Agencją Prasową.  Maciej Kłoś był wielokrotnie wyróżniany w konkursach Fotografii Prasowej i czterokrotnie został wybrany Fotoreporterem Roku CAF.


 

Źródło: Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij