Wyróżnieni w konkursie plastycznym

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 uczęszczający na zajęcia do świetlicy szkolnej wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „Laurka dal AK-owca”. Komisja konkursowa przyznała trzy wyróżnienia. Otrzymały je zespoły z klasy Ia, IIa i IIIb.

Wyróżnione prace zostały zaprezentowane 10 stycznia 2022 r. w formie pokazu multimedialnego w trakcie koncertu laureatów I Wojewódzkiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nasza radość i duma” z okazji 80. Rocznicy powstania Armii Krajowej. Kolejna prezentacja wyróżnionych prac odbędzie się 14 lutego 2022 r. w Łódzkim Domu Kultury.

Organizatorem konkursu był Społeczny Komitet Obchodów 80. Rocznicy Utworzenia Armii Krajowej a współorganizatorem Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oraz Fundacja im. Stanisława Pomian Srzednickiego.