Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wyjadą ma mistrzostwa świata w kręglarstwie

Juniorki młodsze KS PILICA Kornelia Kujda i Aleksandra Skoneczna wywalczyły sobie miejsce w ścisłej kadrze Polski i pojadą na mistrzostwa świata w kategorii U-18, które odbędą się od 23 do 26.08.21. w Słowenii w miejscowości Kranj.

To ogromny sukces, gdyż kadra składa się tylko z 5 zawodniczek, a dostały się do niej po jednej z KS Polonia Łaziska Górne, KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne, KS Start Gostyń, oraz 2 zawodniczki Pilicy. Sukces tym większy, że obie nasze zawodniczki są dopiero pierwszy sezon w tej kategorii wiekowej. W rezerwie pozostaje trzecia zawodniczka Małgorzata Kompa, której bardzo niewiele zabrakło do kwalifikacji.

Czekamy jeszcze na powołania juniorów, gdzie duże szanse ma troje naszych juniorów. Trenerami zawodniczek są Tomasz Cichowski i Dominik Ogłuszka. Gratulujemy zawodnikom i trenerom.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij