Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wieczór poetycki „Niepodległa”

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości w Dzielnicowym Ośrodku Kultury, filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim obył się wieczór poetycko-muzyczny zatytułowany NIEPODLEGŁA. Uroczystość dedykowano członkom Klubu Seniora DOK z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora (obchodzonego 14 listopada). Towarzyszyło jej otwarcie wystawy starych fotografii DOWÓDCY NIEPODLEGŁEJ.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij