Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Warsztaty „Baby Boom”

O.K. „Tkacz” – filia MCK w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza wszystkie mamy do udziału w warsztatach „BABY BOOM”, podczas których przypomnimy im jakie są piękne i wyjątkowe.  Jeżeli chcesz maksymalnie wykorzystać swój cenny czas i dostać „wiatru w skrzydła” na kolejne dni, przyjdź do O.K. „Tkacz”  30.06. o godzinie 18.00.

Zapraszamy (szczegóły na plakacie)

Plakat imprezyTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij