Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tydzień Antoniański. Koncert LUXTORPEDY [ZDJĘCIA]

Litza, Hans, Drężmak, Kmieta i Krzyżyk czyli zespół LUXTORPEDA wystąpił w niedzielę (19 czerwca) przed tomaszowską publicznością w ramach Tygodnia Antoniańskiego. Muzycy wykonali swoje największe hity, a wśród nich utwory z najnowszego albumu pt. „MYWASWYNAS”. Koncert odbył się na specjalnej scenie przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej.Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij