Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Trzej Królowie na ślizgawce

Korowód Trzech Króli na łyżwach zawita do Areny Lodowej już 6 stycznia o godzinie 18 na noworocznej ślizgawce.

Na uczestników czeka półtoragodzinna zabawa na torze, której nie powstydziliby się nawet najlepsi monarchowie. Jak zwykle nie zabraknie konkursów z nagrodami. W jednym z nich zostanie wybrane najlepsze królewskie przebranie. W Fotolustrze będzie można uwiecznić swoje królewskie stylizacje. Muzycznych wrażeń dostarczy niezawodne Federalne Biuro Imprez. Królowe i królowie, Arena Lodowa czeka na Was!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij