Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Trwają zapisy na „Otyliadę”

W nocy z 14 na 15 marca 2020 roku miłośnicy pływania już po raz siódmy wystartują w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim „Otyliada”. Swój udział w imprezie można zgłaszać do 20 lutego. W Tomaszowie nocny maraton pływacki przeprowadzi po raz kolejny pływania „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.


Otyliada 2020 plakat zgłoszenia

Otyliada” jest największą masową imprezą pływacką w Polsce, którą zapoczątkowano w Myszkowie. Z imprezy lokalnej w 2014 r. przekształciła się w ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym do tej pory wzięło udział 10 956 uczestników.

Celem „Otyliady” odbywającej się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” jest zachęcenie Polaków do aktywności fizycznej, a tym samym do zainwestowania we własne zdrowie.

Udział w organizacji tegorocznego maratonu zgłosiło 49 pływalni, w tym tomaszowska „Złota Rybka”. Rejestracja uczestników prowadzona jest poprzez stronę www.otyliada.pl (zakładka: rejestracja).Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij