Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-19

Tomaszowianki wyróżnione w „Kolorowej Lokomotywie 2015”

Za nami kolejna edycja projektu dla dzieci z województwa łódzkiego pt. "Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku 2015". W działaniach ekologiczno-artystycznych wzięło udział ponad 1000 dzieci z województwa łódzkiego. Nie zabrakło konkursów. Wśród nagrodzonych znalazły się również dzieci z Tomaszowa.

Uczestnicy mogli wziąć udział 4 konkursach tematycznych, które podsumowane zostały na wystawie finałowej w Łódzkim Domu Kultury w minioną sobotę.

1. Konkurs fotograficzny pn. "Natura oczami dziecka"
2. Konkurs plastyczny pn. "Na zielonym szlaku"
3. Konkurs sztuki ludowej I rękodzieła pn. "Sztuka bliska naturze"
4. Konkurs na najładniejszy zielnik pn. "Ekologia na kolorowo"


Wśród nagrodzonych znalazły się również dzieci z Tomaszowa, które brały udział w wakacyjnych warsztatach organizowanych w ramach projektu "Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku 2015"


II nagrodę w konkursie sztuki ludowej I rękodzieła pt. "Sztuka bliska naturze" otrzymała Kornelia Mokrogulska, zaś wyróżnienia w konkursach fotograficznym i plastycznym otrzymały: Milena Arkuszyńska, Oliwia Orłowska, Lena Majstrak i Maria Sęk.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij