Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tomaszów Mazowiecki stolicą Jazzu

Przez 3 dni w Tomaszowie gościliśmy jazzowe sławy. Trzecia edycja Love Polish Jazz Festiwal przeszła do historii, ale na pewno na długo pozostanie w pamięci zebranej w Arenie Lodowej publiczności. Do naszego miasta zjechali fani Jazzu z całego regionu, ale i odleglejszych zakątków naszego kraju.

Love Polish Jazz Festival - 2018

W piątek wystąpił Big Band TM BRASS, Lora Szafran, która specjalnie dla uczestników festiwalu wykonała piosenkę „Tomaszów” Ewy Demarczyk oraz Gary Gutman – który gościnnie wystąpił również z TM BRASS. Drugi dzień festiwalu poświęcony był Krzysztofowi Komedzie – jego utwory prezentowali Karol Szymanowski Quintet oraz Leszek Możdżer, który specjalnie na festiwal przygotował nieznane do tej pory utwory Komedy. Trzeciego dnia mogliśmy słuchać Jana Ptaszyna Wróblewskiego oraz Marii Sadowskiej.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij