Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-03-20

Tomaszów Mazowiecki na targach "Na Styku Kultur"

W miniony weekend w hali Expo-Łódź, spotkali się miłośnicy podróży oraz poszukujący wakacyjnych ofert i inspiracji sprzyjających planowaniu rodzinnych wycieczek, majówek i wyjazdów weekendowych. W trakcie targów Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur" zwiedzający mogli zapoznać się m.in. z atrakcjami Tomaszowa Mazowieckiego.  

FOTO

Stoisko Tomaszowa Mazowieckiego cieszyło się dużym zainteresowaniem  zwiedzających, którzy mogli m.in. spotkać się ze zbójem Madejem, a także samodzielnie zmielić ziarna na żarnach.

W trakcie targów Informacja Turystyczna w Tomaszowie Mazowieckim otrzymała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij