Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Szansa na finansowe wsparcie firm

Polska Agencja Rozwoju przedsiębiorczości ogłasza nabór do udziału w konkursie „Badania na rynek”, skierowanym do mikro-małych i średnich przedsiębiorców realizujących projekty inwestycyjne w miastach średnich lub na terenie gmin, które z takimi sąsiadują.  Wysokość dofinansowania inwestycji może wynieść nawet 70%. Nabór trwa do 08 maja br.
nabór wniosków wsparcie przedsiębiorców

Można uzyskać wsparcie we wprowadzeniu na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożeniu w firmie innowacyjnych procesów technologicznych będącym efektem prac badawczo-rozwojowych.

Dofinansowanie obejmuje m.in. zakup maszyn i urządzeń, budowę linii i hal produkcyjnych, nabycie patentów oraz licencji, a także usług doradczych i prac rozwojowych.

Minimalna wartość zgłaszanego projektu to 1 mln złotych. Pula konkursowa 550 mln złotych.

Warunki konkursu „Badania na rynek-miasta średnie” dostępne są na: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/badania-na-rynek-miasta-srednie-1

Szczegółowe informacje  można uzyskać pod numerami: 22 574 07 07 lub 0 801 332 202 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij