Sportowcy i tancerze z wyróżnieniami

Podczas XXXVIII sesji Rady Miejskiej po raz kolejny wyróżnieni zostali przedstawiciele dyscyplin sportowych, którzy reprezentowali nasze miasto w prestiżowych rozgrywkach. Nagrody zawodnikom Klubu Sportowego PILICA i Integracyjnego Klubu Sportowego DZIEWIĄTKA oraz Klubu Sportowego ASTER wręczał prezydent Marcin Witko i wiceprezydent Zofia Szymańska.

Wręczenie nagórd łyżwiarzom

Uhonorowani zostali zawodnicy Klubu Sportowego PILICA i Integracyjnego Klubu Sportowego DZIEWIĄTKA, którzy wielokrotnie sięgali po najwyższe trofea w łyżwiarstwie szybkim i wrotkarstwie podczas takich zawodów jak: Mistrzostwach Polski Młodzików, Mistrzostwach Polski Juniorów, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim, Akademickich Mistrzostwach Świata, Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, Pucharze Świata Juniorów, Mistrzostwach Europy Dzieci, Mistrzostwach Świata Juniorów, Ulicznych mistrzostwach Polski, Torowych Mistrzostwach Polski oraz International Olympic Hopes Competition.

Wyróżnienia otrzymali:

24.Adamowicz Olimpia

25.Owczarek Jagoda

26.Kępa Jakub

Prezesem Klubu PILICA jest Pan Piotr Milewicz, Klubu Sportowego DZIEWIĄTKA Pani Jolanta Jabłońska

Uhonorowani zostali również zawodnicy Klubu Sportowego ASTER, którzy startowali w Mistrzostwach Europy w Nowoczesnym Tańcu Sportowym w różnych kategoriach wiekowych  w następujących stylach: modern, lirycal jazz, broadway jazz, dance show, fantasy, free show, disco dance, disco freestyle, funky, hip hop, house i street dance revue.

Klub Sportowy ASTER z Tomaszowa Mazowieckiego, prowadzony przez Panią Beatę Będerz, podczas Mistrzostw Europy reprezentowany był 42 razy i aż 23 razy zawodnicy stawali na podium.

Wyróżnienia otrzymali:

26. Lewandowska Iga
  27. Pankowska Oliwia
  28. Witkowska Noemi

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujmy!