Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ślizgawka dla babci i dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Zróbcie swoim dziadkom niespodziankę i przyjdźcie na wyjątkową ślizgawkę z okazji ich święta. Już 21 stycznia (piątek) o godzinie 18 w Arenie Lodowej czeka na Was super zabawa.

Ślizgawka dla babci i dziadka to świetna okazja, aby rodzinnie spędzić miłe chwile bawiąc się na torze. Podczas półtoragodzinnej ślizgawki nie zabraknie konkursów, atrakcji i ciekawych nagród. Przynieście ze sobą zdjęcia z babcią lub dziadkiem zrobione w Arenie Lodowej, najlepsze zostaną wybrane i nagrodzone. Fotolustro zrobi Wam pamiątkowe zdjęcia, a imprezę uatrakcyjni muzycznie niezawodny DJ Wojtek. Zapraszamy!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij