Rozśpiewane dziewczyny z Gimnazjum nr 4

Zuzanna Borowska i Sandra Makowska, uczennice Gimnazjum nr 4 im.Tomaszowskich Olimpijczyków, wzięły udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. Sandra Makowska stanęła również na  podium w Ogólnopolskim Fesiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

Konkurs piosenki rosyjskiej

Uczennice klas pierwszych Gimnazjum nr 4 im.Tomaszowskich Olimpijczyków - Zuzanna Borowska i Sandra Makowska zakwalifikowały się, na podstawie wysłanych nagrań, do VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.

5-6 czerwca 2017 r. w Łodzi będzie rozbrzmiewać muzyka rosyjska w jej pełnym kolorycie - od tradycji do współczesności, a młode artystki wprowadzą słuchaczy nie tylko w tradycyjne klimaty, lecz także we współczesne rosyjskie trendy.

Ponadto uczennica Karolina Ziętek, reprezentantka Szkoły Podstawowej nr 10 im.Tomaszowskich Olimpijczyków zakwalifikowała się do drugiego etapu eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej “Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu.

Natomiast w miniony piątek, 12 maja w Kielcach odbył się po raz pierwszy Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Nasze miasto reprezentowały uczennice Zespołu Szkół nr 4 – siostry Patrycja i Sandra Makowskie.

Uczennica I klasy gimnazjum - Sandra Makowska, piosenką pt. „To oni szli“ wyśpiewała II nagrodę.

Źródło: Gimnazjum nr 4