Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Rodzina 500+: Bus informacyjny w Tomaszowie Mazowieckim

Specjalnie oznaczony 500+ Bus przyjedzie do Tomaszowa 16 lipca br. Pracownicy Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego spotkają się z mieszkańcami naszego miasta na pl. Kościuszki w godzinach 12.45-15.45.


spotkanie bus 500 plus
W ramach kampanii informacyjnej, po terenie województwa łódzkiego od 24 czerwca do końca lipca jeżdżą specjalnie oznakowane busy, w których  można się zapoznać ze zmianami w programie Rodzina 500+. Najważniejszą z nich jest świadczenie już na pierwsze dziecko w rodzinie.
 


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij