Rajd, piknik motoryzacyjny i polski Freddie Mercury już w tę sobotę

Przed nami niezwykle atrakcyjna impreza rajdowa wypełniona dwoma dniami mocnego ścigania. Dzień pierwszy to kryterium uliczne o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Start rajdu ulicami miasta rozpocznie się w sobotę 7 maja o godz.16. Rajdowe zmagania poprzedzi piknik motoryzacyjny na placu Kościuszki, który rozpocznie się o godz. 10. Organizatorzy przewidzieli również wiele innych atrakcji: koncert polskiego Freddiego Mercury’ego (godz. 20), blok konkursów motoryzacyjnych dla dzieci, występy artystyczne, quizy i konkursy przygotowane przez Miejskie Centrum Kultury, tor kartingowy oraz ekspozycję nowych i zabytkowych aut i motocykli.

Podczas sobotniego bloku piknikowego (w godz. 15-16.30) będzie można wysłuchać występów artystycznych dzieci z tomaszowskich przedszkoli i szkół podstawowych oraz zaprezentować swoje umiejętności biorąc udział w quizach, torach przeszkód i konkursach o tematyce motoryzacyjnej.

Zapraszamy, emocji nie zabraknie!

Uwaga: w sobotę, 7 maja, od godz. 15.30 do godz. 21 nastąpi zamknięcie ruchu drogowego w centrum miasta: pl Kościuszki, Grunwaldzka, Wschodnia, Al. Piłsudskiego (od Grunwaldzkiej w stronę centrum).