Przedszkole nr 3 z nagrodą!

6-latki z Przedszkola nr 3 brały udział w ogólnopolskim konkursie „Ekologiczne drzewo świąteczne – EKO-choinka”. Dzieci musiały wspólnie wykonać choinkę dowolną techniką i udekorować wykonanymi z odpadów dekoracjami. Oceniano ponad 200 prac. Przedszkole nr 3 zajęło I miejsce!

Zdjęcie przedszkolaków z pracą i nagrodą

Konkurs miał na celu rozbudzanie kreatywności uczestników, umożliwienie prezentacji uzdolnień plastycznych, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej, poszerzenie ekologicznej wiedzy uczestników konkursu, kształtowanie postaw proekologicznych promujących ideę segregacji odpadów, recyklingu i upcyklingu odpadów.

Organizatorem konkursu była Fundacja Korporacyjna Rozwoju Społeczeństwa Ekologicznego „Eko Cykl” w Warszawie.

Dzieci  zostały przygotowane do konkursu przez panie: B. Kania i D. Świtkowską

Gratulujemy!