Przedszkole nr 3 trzecie w VI edycji Konkursu „Ekobelfry”

Przedszkole nr 3 znalazło się w gronie laureatów  VI edycja Konkursu „Ekobelfry” o nagrodę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Zarząd przyznał nagrody dla najlepszych Ekoszkół i Ekobelfrów za rok szkolny 2015/2016.

Wyróżnienia w kategorii Ekobelfry

6 grudnia 2016 r. w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, odbyła się uroczystość podsumowania w/w Konkursu.

W kategorii: Ekoszkoła, podkategoria – przedszkole, placówka otrzymała nagrodę III stopnia.
W kategorii: Ekobelfer, podkategoria – przedszkole, nauczycielka Kinga Chachuła otrzymała wyróżnienie.

Konkurs miał na celu wyłonienie i nagrodzenie  najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność w zakresie edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska.